بروشور چاپ بروشورتبلیغاتی چاپ بروشورآنلاین چاپ بروشورفوری چاپ کاتالوگ افست | ارزان تهران

بروشور

چاپ بروشور

شما می توانید یک چاپ بروشور سفارشی داشته باشید. ما می توانیم در چاپ برمودا هر بروشور سفارشی را برای شما هم طراحی و چاپ کنیم. سعی کنید میزان سفارش بروشور خود را بالاتر ببرید. زیرا این امر باعث می شود قیمت چاپ بروشور برای شما کمتر محاسبه شود. ما با استفاده از بهترین تجهیزات و دستگاه های بروز دنیا و با بالاترین کیفیت رنگی بروشور شما را به چاپ می رسانیم. ما همچنین می توانیم با استفاده از یک سیستم حمل و نقل پیشرفته با کمترین هزینه و زمان محصول سفارشی تان را به دستتان برسانیم.

یک بروشور معمولاً تاشو است و فقط شامل اطلاعات خلاصه ای است که از نظر شخصیتی تبلیغاتی است. یک جزوه معمولاً چندین برگ کاغذ است که دارای یک کارت ویزیت کارت است و با اتصال به اصل ، رشته یا اتصال پلاستیک بسته شده است. در مقابل ، یک تکه کاغذ کشف نشده معمولاً یک درج ، بروشور نامیده می شود.

بروشور بروشور, بروشور تبلیغاتی, بروشور چيست, بروشور چیست ؟ انواع بروشور, بروشور به انگلیسی تهران برای طراحی یک بروشور زیبا، دو چیز الزامی است. یکی این که تعریف دقیق آن را بدانید و دیگر این که نمونه های فراوانی از آن را ببینید. بروشور از طریق بروشور برمودا مطالب خود را به دست مشتری برسانید و برای معرفی محصول خود، تبلیغ در نمایشگاه‌ها و مراسم‌های گوناگون از بروشورهای ما استفاده کنید بروشور, چاپ بروشور, بروشور تبلیغاتی, چاپ بروشور آنلاین, سفارش آنلاین بروشور, چاپ بروشور ارزان, قیمت چاپ بروشور, طراحی آنلاین بروشور بروشورها مجموعه اطلاعات جزئی و خاص در مورد خاصیت یک نوع محصول، فواید و عملکردهای احتمالی آن، نحوه مصرف، قیمت آن، تنوع رنگی (درصورت داشتن)

بروشور

کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ‌هابه طورکلی کاتالوگ، مجموعه‌ای از اطلاعات گردآوری شده‌ای است که در قالب یک دفتر راهنما ارائه می‌شود. به بیان دیگر یک کاتالوگ با ارائه فهرست و توضیحات جزئی و کلی درباره فعالیت‌های تجارت مربوطه و محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهد، به مخاطبین کمک می‌کند. تا با آگاهی بیشتری نسبت به انتخاب و خرید کالا یا خدمات تصمیم‌گیری کنند..

انواع کاتالوگ

امروزه کاتالوگ ها با توجه به نوع تجارت، خدمات و محصولات مربوطه شامل انواع مختلفی هستند. از سویی دیگر تنوع طرح و فاکتورهای مختلفی همچون انتخاب نوع چاپ افست و دیجیتال، انتخاب جنس جلد و صفحات داخلی کاتالوگ، گرماژ و تعداد صفحات، پوشش جلد، نوع صحافی، ابعاد و جهت کاتالوگ موجب به وجود آمدن دسته‌بندی‌های مختلفی برای کاتالوگ شده‌اند.

کاتالوگ اداری، کاتالوگ محصولات خانگی، کاتالوگ محصولات صنعتی و اتوماسیون، کاتالوگ‌ خدمات مختلف، کاتالوگ رسمی و لوکس و …. از جمله کاتالوگ های پرکاربرد هستند. هر کدام از این کاتالوگ ها می‌توانند متناسب با نوع تجارت شامل فاکتورهای مختلفی که در بالا ذکر شد باشند. 

سایز کاتالوگ

کاتالوگ ها متناسب با کاربرد و میزان اطلاعاتی که در آن ارائه می‌شود بر روی کاغذهایی با ابعاد A4، A5 و سایزهای مربع ( مثلا 21×21) طراحی شده و به چاپ می‌رسند. هر یک از کاتالوگ های A4 و A5 نیز می‌توانند هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی چاپ شوند.

چاپ بروی بروشور یکی از بهترین راههای تقویت کسب و کارهای بزرگ و کوچک می باشد. بروشورها یکی از مهم ترین ابزارهای بازاریابی برای هر سازمانی بسته به شرایط و موقعیت آن سازمان بسیار مفید می باشد. بروشور  به عنوان یک راهنمای تعاملی برای معرفی محصولات و یا مشخصات سازمان ها کاربرد اساسی دارند و ویژگی های کلیدی سازمان و یا محصولات را در آن گنجانده می شود.از آنجایی که بدلیل پایین بودن قیمت بروشور و بالا بودن کارایی آن سبب شده بسیاری از سازمان های را ترغیب به چاپ برروی بروشور برای خودشان نمایند

بروشور

ویژگی های چاپ بروشور

شما می توانید نحوه ارزش گذاری به مشتریان خودتان را از نحوه چاپ و طراحی زیبا نشان بدهید. ما در چاپ برمودا با استفاده از جوهر های اصلی با قرار دادن پوشش های براق و استفاده از تکنیک های در طراحی و چاپ که توجه مشتری را به خود جلب می کند بکار می گیریم

انواع کاتالوگ

تنوع در طرحی یک بروشور، مطالبی که در آن ارائه می‌شود، مخاطبینی که بروشور را دریافت می‌کنند؛

همگی از عواملی هستند که انواع مختلفی از بروشورها را ایجاد می‌کنند. در کنار این عوامل، بروشورها دارای دسته‌بندی‌های دیگری نیز می‌باشند

که به طور کلی متناسب با ابعاد بروشور، تعداد لت‌، گرماژ، جنس کاغذ و روکش آن است.

امروزه بروشورها به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی پرکاربرد برای معرفی کالا یا خدمات مشاغل گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به عبارتی دیگر، یک بروشور می‌تواند به عنوان نماینده فروش یک کسب و کار عمل کرده

و با آگاهی‌‎بخشی و جلب نظر مخاطبین، آن‌ها را به سمت خرید کالا و یا خدمات مربوطه سوق دهد.

سایز بروشور

یک بروشور دارای صفحاتی تحت عنوان لت است.

معمولا سنجش ابعاد کاتالوگ با توجه به ابعاد لت‌های آن انجام می‌گیرد.

به طور کلی، یک بروشور می‌تواند در قالب‌های مختلف دو لت، سه لت، چهار لت

و شش لت و با ابعاد A4، A5، A6 برای هر لت و ابعاد گسترده به چاپ برسد.

از صفحات سایت دیدن فرمایید:

چاپ پلی کربنات | چاپ لیبل اموال | چاپ لیبل ژله ای | چاپ لیبل شیشه ای | چاپ استیکر |چاپ بک لایت | چاپ پلاک استیل | چاپ کنواس | چاپ مشچاپ ساک خرید | چاپ کارت ویزیت | چاپ هدایای تبلیغاتی | چاپ رول آپ | طراحی سایت |چاپ پوستر |

                                                                             Designed: Bermuda Web

error:
×
سلام !  لطفا برای چت در واتس آپ کلیک کنید

× چطور میتونیم کمکتون کنیم؟