چاپ پلی کربنات چاپ پلی کربنات در تهران برچسب پلی کربنات لیبل پلی کربنات چاپ پنل پلی کربنات

چاپ پلی کربنات|لیبل پلی کربنات|چاپ پلی کربنات در تهران|چاپ پنل پلی کربنات|چاپ برچسب پلی کربنات|قیمت لیبل پلی کربنات|ساخت لیبل پلی کربنات|طراحی لیبل پلی کربناتپلی کربنات|تهران|چاپ رئال|چاپ پلی کربنات -پلی کربنات متریالی پلیمری است که جزو متریال های مورد استفاده در چاپ دیجیتال و چاپ مستقیم در دستگاه فلت بد می باشد. یکی از مهمترین کاربردهای لیبل ها و صفحات چاپ پلی کربنات ایجاد روکش روی کلیدها و ال-سی-دی های انواع دستگاه های سنگین الکترونیکی است. لیبل های پلی کربنات محافظ خوبی برای فلز دستگاه در برابر رطوبت و دیگر عوامل خارجی است که بر روی سطح مورد نظر چسبانده می شود،پلی کربنات تهران-چاپ استیکر,چاپ لیبل,لیبل,تابلو هنری,پوستر,پوستر حرفه ای,چاپ بک لایت,چاپ عکس,چاپ و ساخت پلاک استیل-چاپ پلی کربنات-چاپ فلت بد پلی کربنات-چاپ پلی کربنات فوری-کنواس-برمودا-چاپ پنل دستگاه | چاپ ورق پلی کربنات-

چاپ پلی کربنات

چاپ پلی کربنات|متریالی پلیمری است که مورد استفاده در چاپ دیجیتال و چاپ مستقیم در دستگاه فلت بد می باشد.از مهمترین کاربرد چاپ پلی کربنات درپنل دستگاه صنعتی است.

از مهمترین کاربرد چاپ پلی کربنات درپنل دستگاه صنعتی است منحصر به فرد از ویژگی های برجسته ای از جمله مقاومت در برابر حرارت و مواد شیمیایی و دوام در برابر سایش برخوردار است.

لیبل پلی کربنات به صورت ورق و رول در فیلم روشن، مات و بافت دار موجود است.

 

مزایا 

با توجه به قابلیت های  برچسب پلی کربنات مانند برجستگی قسمت های دلخواه، عبور نور لامپ های ال ای دی و اس ام دی از قسمت های دلخواه، چسبدار کردن، انعطاف پذیری و … در اکثر صنایع دارای کاربرد می باشد.

بیشترین استفاده لیبل پلی کربنات در صنایع دیجیتال می باشد.

برجسته سازی کلیدها و بخش های مختلف از دیگری قابلیت هایی است که این متریال را پرکاربرد می کند.

همچنین می توانید با استفاده از پوشش  لیبل پلی کربنات ظاهری زیبا با طرح دلخواه و برند خود به دستگاه داده تا در کنار زیبایی ظاهری دستگاه های خود را در برابر سایر عوامل محیطی و سایش مقاوم کنید.

لیبل پلی کربنات متریالی پلیمری است که جزو متریال های مورد استفاده در چاپ دیجیتال و چاپ مستقیم در دستگاه فلت بد می باشد.

یکی از مهمترین کاربردهای لیبل ها و صفحات چاپ پلی کربنات ایجاد روکش روی کلیدها و ال-سی-دی های انواع دستگاه های سنگین الکترونیکی است.

لیبل پلی کربنات محافظ خوبی برای فلز دستگاه در برابر رطوبت و دیگر عوامل خارجی است که بر روی سطح مورد نظر چسبانده می شود.

جنس پلی کربنات، ابعاد، گرماژ و ماندگاری چاپ

 برچسب پلی کربنات متریالی از جنس پلیمر است.

چاپ لیبل پلی کربنات در ضخامت 200 تا 1000 میکرون در حداکثر عرض 92 سانتی متر انجام می‌گیرد.

چاپ برچسب با دستگاه اکوسالونت یووی و خشک شدن جوهر با نور یووی مقاومت را در شرایط آب و هوایی مختلف و در برابر نور آفتاب افزایش داده و ماندگاری چاپ را بالا می‌برد.

برای ماندگاری و مقاومت بیشتر رنگ چاپ شده در برابر ساییدگی و خط و خش و حفظ شفافیت  برچسب پلی کربنات می‌توان از پوشش وارنیش بر روی آناستفاده کرد.

 مورد استفاده کارگاه ها و شرکت های الکترونیکی می باشد که دستگاه تولید می کنند و برای پنل آن نیاز به لیبل پلی کربنات دارند.

بر چسب پلی کربنات به صورت رنگی بوده و قسمت هایی از آن برای دکمه های دستگاه ها برش می خورد.

دکمه اشتراک گذاری درشبکه های اجتماعی

                                                                             Designed: Bermuda Web